Archiv | Počasí RSS kanál pro tuto sekci
Březen

Předpověď počasí pro Friesach

Friesach za krásného počasí

Friesach je nádherné historické město na severu Korutanska. Dokonce se uvádí, že se jedná o nejstarší město v Korutanech. Ve městě je spousta zachovalých staveb ze středověku včetně mohutného opevnění s vodním příkopem. Město má také monumentální románský kostel, malebné náměstíčko složené z malých domků a nad tím vším se kousek na kopci ční středověký hrad.

Friesach je tak báječné místo, kam se opravdu vyplatí si udělat výlet. Naleznete zde zábavu klidně na celý den. Poslední co ještě budete potřebovat, abyste si Friesach opravdu užili je dobré počasí. S tím vám snad pomůže následující předpověď.

Na vysvětlenou pro ty z vás, kteří neovládají moc dobře angličtinu, tak následující tabulka obsahuje předpověď počasí na pět dní dopředu (monday = pondělí, friday = pátek). U každého dnu je ikonka a textový popis jaké se očekává počasí a pod ním maximální a minimální teploty přes den.
(Pokračování textu…)

Prosinec

Předpověď počasí pro Villach

Ossiacher See - Süduferstraße

Villach je nejenom druhým největším městem spolkové země Korutany, ale také jedním z nejoblíbenějších cílů turistů na jihu Rakouska. V okolí města se nachází mnoho jezer například Ossiacher See, Faaker See, Silbersee, Vassacher See, Magdalensee nebo St. Leonharder See. Nedaleko je také Wörthersee, které je jedním z největších v celém Rakousku. V létě se v některých jezerech dá koupat. Villach je také oblíbeným výchozím místem pro výlety do hor například do nedalekých Gailtalských Alp. Ať už se zde rozhodnete pro jakoukoliv činnost, vždy se hodí znát aktuální předpověď počasí.

Následující jednoduchá tabulka obsahuje předpověď počasí na pět dní dopředu (pokud neumíte anglicky tak monday = pondělí, friday = pátek). U každého dnu je ikonka a textový popis jaké se očekává počasí a pod ním maximální a minimální očekávané teploty přes den.